FUE Saç Ekimi

  • Home
  • FUE Saç Ekimi
Shape1
Shape2

Working Time

  • Monday - Thursday 08:00 - 18:00
  • Friday 07:00 - 22:00
  • Saturday 08:00 - 18:00

Fue en kalıcı saç ekimi şeklidir. Saç ekimi sırasında saç derisinin arka ve yan tarafından saç kökleri seyrelmiş bölgelere nakledilir.

FUE Saç Ekimi Türkiye

FUE Saç Ekimi Türkiye: Bilmeniz Gerekenler | Saç ekimi yaptırmak büyük bir karardır ve internette prosedürle ilgili çok fazla bilgi vardır. Bazen hangi bilgilerin önemli olduğunu ve hangi bilgilerin gerçekten doğru olduğunu bulmak oldukça zor olabilir.

Bugün size saç ekimi yaptırmakla ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatıyoruz, internette bulabileceğiniz bazı yanlış bilgileri araştırmak zorunda kalmadan tüm önemli bilgileri bilmenizi istiyoruz.

Süreç ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz

Birden fazla saç ekimi türü vardır

Saç ekimi yaptırırken bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri, tek tip saç ekimi olmadığıdır. Zamanla, saç ekimi süreci gelişti ve size en güncel ve özel yöntem olan FUE’yi verdi, Micro Fue Türkiye | FUE Saç Ekimi Türkiye

FUT ekimleri gibi daha eski ekim yöntemleri farklı bir şekilde çalışır ve hastalarda doğal olmayan sonuçlar bırakabilir ve kafa derisinde yara izi bırakabilir, bu da bazı durumlarda gizlemek için bir FUE saç ekimine ihtiyaç duyabilir.

İyi bir saç ekimi yaptırmanın anahtarı araştırmadır

Araştırma, saç ekimi sürecinin önemli bir parçasıdır, sürecin önemli bir parçası gibi görünmeyebilir, ama gerçekten öyle.

Hangi tedavinin sizin için en iyi olduğuna karar vermek için farklı saç restorasyon tedavilerini araştırmak önemlidir, ardından sonuçlarınızın nasıl görünebileceğini görmek için farklı klinikleri ve vaka çalışmalarını araştırmayı düşünmelisiniz. Araştırma, mümkün olan en iyi saç ekimini almanızı sağlamak için sürecin önemli bir parçasıdır.

Bakım sonrası oldukça basit

Birçok insan saç ekimi sonrası bakımın karmaşık olacağını varsayıyor. Micro Fue Türkiye’de size basit ve kolay bir iyileşme için ihtiyacınız olan her şeyi veriyoruz. FUE saç ekimi hindi, hızlı bir iyileşme ile sonuçlanan minimal invaziv bir prosedürdür.

Hastalarımıza işlemin boyutuna ve bireysel iyileşme özelliklerine bağlı olarak 7-14 gün izin almalarını öneriyoruz. Klinikten ayrılmadan önce, enfeksiyona karşı 4 günlük bir antibiyotik tedavisi, ameliyat sonrası şişmeyi önlemek için ilaçlar ve özel bir şampuan içeren kişiselleştirilmiş bir bakım sonrası program hakkında bilgilendirileceksiniz.

En kalıcı saç restorasyon prosedürüdür.

Saç ekiminin maliyeti ve buna değip değmeyeceği hakkında sık sık çok fazla soru sorulur. Patentlerimizin bilmesinin önemli olduğunu düşündüğümüz tek şey, saç ekiminin en kalıcı saç restorasyon şekli olduğudur. Saç ekimi sırasında saç derisinin arka ve yan tarafından saç kökleri seyrelmiş bölgelere nakledilir. Bu saç folikülleri daha sonra kafa derisinin yeni bölgesinde normal büyüme düzenine devam edecektir.

İlaç, saç dökülmesi şampuanları ve hatta bazı kafa derisi mikro pigmentasyon biçimleri gibi diğer saç restorasyon tedavileri kalıcı çözümler değildir, bu da hayatınızın geri kalanında saç dökülmesini düzeltmeye çalışabileceğiniz anlamına gelir. Çoğu insan hayatında sadece bir saç ekimi işlemi yaptırmak zorundadır.